play_arrow

Етери

Редакції прикордонної Харківщини: у яких умовах працюють журналісти й що їм потрібно для роботи

micВолодимир Носков today06.06.2024 22

Тло
  • cover play_arrow

    Редакції прикордонної Харківщини: у яких умовах працюють журналісти й що їм потрібно для роботи Володимир Носков


Редакціям регіональних медіа найбільше бракує технічного обладнання (генераторів, павербанків, екофлоу, обладнання для відеознімання чи аудіозапису) для забезпечення своєї роботи. Такими потребами поділилися журналісти з фахівцями Інституту масової інформації в межах опитування, присвяченого ключовим потребам медіа під час третього року повномасштабного вторгнення. Навесні про свої професійні запити розповіли представники преси із 20 областей України.

Загалом усі відповіді умовно поділили на три категорії:

– прифронтові й окуповані регіони;

– області, що регулярно зазнають обстрілів;

– регіони з меншою вразливістю до прямих атак.

Що розповіли медійники харківській представниці Інституту масової інформації — дізнавалися в подкасті «Накипіло вранці». У День журналіста нашою гостею стала регіональна представниця ІМІ в Харківській області Юлія Напольська. Ми долучили до подкасту також директорку ТОВ «Рекламно-інформаційне агентство “Вісник Куп’янщини”» Ольгу Полтавець. Разом із нами була й співавторка подкасту «Говорить Шевченкове» й ведуча місцевого радіо Катерина Тацій. Свій подкаст шевченківці випускають відтоді, як звільнили селище від російських загарбників восени 2022 року.

Окрім того, до нашої подкаст-зустрічі у професійний день журналістів долучився керівник Радіо «Накипіло» Євген Стрельцов (Удовиченко), щоб разом із очільницею продакшену Медіагрупи «Накипіло» Юлією Напольською розповісти про великий збір редакції на РЕБи.

Медіагрупа «Накипіло» й Радіо «Накипіло» разом із фондом «Повернись живим» від травня проводять збір для забезпечення засобами РЕБ підрозділу радіоелектронної боротьби, який захищає Харків та область.

Спочатку ініціатори збору оголосили про потрібну суму в розмірі двох мільйонів гривень, а згодом збір збільшили вдвічі.

Скільки вже на наших банках — розповіли Євген і Юлія. Долучайтеся і ви, щоб ми разом могли швидше придбати протидію ворожим безпілотникам.


Етери

0%