play_arrow

Етери

Рекордне серце з окопних свічок військовим

micВолодимир Носков today06.03.2024 46

Тло
  • cover play_arrow

    Рекордне серце з окопних свічок військовим Володимир Носков


Найбільше зображення серця з окопних свічок. Це новий рекорд від харківських матерів і дружин військовослужбовців, який зафіксували в Національному реєстрі рекордів України. Про це Радіо «Накипіло» повідомила керівниця проєкту Лана Вєтрова.

Двісті п’ятдесят чотири окопні свічки ввійшли до композиції «Материнське серце б’ється за Україну». Спеціально для військовослужбовців їх створили матері та дружини захисників із Салтівського району міста. Жінкам довелося крутити свічки в одному з бомбосховищ Харкова. Після того як керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова зареєструвала новий рекорд як такий, що наближає перемогу, окопні свічки відправили на Куп’янський напрямок.

У подкасті «Накипіло вранці» дізналися більше, хто створював окопні свічки й за який час їх виготовили в межах підготовки до рекорду. В епізоді подкасту взяли участь:
Альона Ніколайчук-Ярова — волонтерка, режисерка й організаторка багатьох рекордів у Харкові;
Вікторія Несвітайло — завідувачка закладу дошкільної освіти № 292. Її син Станіслав, що воює під позивним Панда, обороняє Україну на Куп’янщині;
Анжеліка Шпак — завідувачка закладу дошкільної освіти № 137. Її син — прикордонник, який теж чинить опір російському агресорові в Куп’янському районі.


Етери

0%