play_arrow

Етери

Резиденція «Слово» знову діє

micКирило Лукаш today18.01.2024 81

Тло
  • cover play_arrow

    Резиденція «Слово» знову діє Кирило Лукаш


Про нові активності Харківського літературного музею говорили з кураторкою проєктів Владою Дерманською в першій частині чергового епізоду «Накипіло вдень».


Зокрема, пані Влада розповіла про виставку «З кожною моєю згадкою про дім його стіни стають міцнішими», в основу якої лягли спогади, образи та історії, що виринали під час мистецьких та арттерапевтичних сесій спільноти містян «Ми — Бердянськ». Виставку можна відвідати до 21 січня включно в Харківському літературному музеї (вул. Багалія, 6).
Також Влада Дерманська повідомила про те, що резиденція «Слово» Літмузею відновлює свою діяльність у 2024 році. Резиденція планує прийняти 24 резидентів: по 12 представників з України й Чехії. Термін резиденції — від трьох тижнів до одного місяця. Протягом цього часу митці працюватимуть над створенням нових текстів, зустрічатимуться із читачами, вестимуть соціальні мережі резиденції, записуватимуть культурні подкасти в межах програми «Літмузей про музей».


Щоб узяти участь у резиденції, українським претендентам потрібно залишити свою заявку. Учасників із попередньої реєстрації відбиратиме команда, у яку входять: команда Харківського літмузею, видавець Олександр Савчук, письменник Сергій Жадан і родина незмінного мецената резиденції Андрія Набоки.


Робота резиденції цього року стала можливою завдяки підтримці ПЕНу, а також брненського видавництва Větrné mlýny («Вітряні млини») та німецького «Товариства збору допоміжних авторських прав GVL».


Етери

0%