![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Різдвяні читання казок від письменниці Юліти Ран Наталка Маринчак
«Як чугайстри різдвяну зірку вкрали» — це святкова й таємнича казка від письменниці Юліти Ран. Традиційна терапія казками, та ще й на різдвяну тематику, спеціально для Радіо «Накипіло». Шукати святковий настрій у сучасних умовах важко. Утім, маємо робити все можливе, щоб наша малеча не залишилася без українських казок, традицій і подарунків, адже іншого дитинства в них точно не буде. Слухайте, і дорослі, і малі, та плекайте в собі справжнє українське.