play_arrow

Етери

російська література конвертувалася в пікапи для ЗСУ

micКирило Лукаш today01.05.2024 44

Тло
  • cover play_arrow

    російська література конвертувалася в пікапи для ЗСУ Кирило Лукаш


Благодійний фонд «Гуркіт» разом із видавництвом Vivat показав два пікапи для підрозділу сил ППО «Центр», які купили завдяки ініціятиві «Постав російську книгу в куток».

Іще в січні фонд за партнерства Vivat запустив акцію в 10 містах України (Києві, Харкові, Львові, Івано-Франківську, Запоріжжі, Вінниці, Білій Церкві, Одесі, Дніпрі й Черкасах), у межах якої українці й українки здавали на перероблення російську та радянську літературу. Макулатуру збирали у книгарнях Vivat і пунктах перероблення по містах України. Крім того, до акції долучилися державні гімназії, приватні школи, волонтерські організації та Верховний Суд України. Там вирішили «навести лад у бібліотеці й позбутися непотрібної літератури».

За понад два місяці організаторам удалося зібрати 110 тонн макулатури, які конвертували в 460 тисяч гривень. Ці гроші пішли на купівлю двох пікапів для підрозділу сил ППО «Центр». У межах акції за кожні п’ять кілограмів видавництво Vivat надавало знижку 30 % на наступну покупку, що не тільки посприяло добрій справі, але й дало змогу придбати щось нове. За період акції книгарні Vivat видали понад 7,5 тисяч купонів на знижку. Їхні читачі придбали понад 24 тисячі нових українських книжок.

У прямому денному етері на Радіо «Накипіло» підбивали підсумки ініціятиви «Постав російську книгу в куток» разом із провідною редакторкою видавництва Vivat і культурною менеджеркою Оленою Рибкою.


Етери

0%