play_arrow

Етери

росіяни тероризують Борову «Смерчами» й брехливими вкидами

micВолодимир Носков today09.11.2023 93

Тло
  • cover play_arrow

    росіяни тероризують Борову «Смерчами» й брехливими вкидами Володимир Носков


Мешканців і мешканок Борівської громади, що в Ізюмському районі, попросили найближчими днями втриматися від відвідування центральної частини селища. Усе через ворожі обстріли з російського прикордоння. Таке звернення до громади озвучив їхній селищний голова Олександр Тертишний. Також він сказав, що нині варто уникати великого скупчення людей.

Останнім часом агресор регулярно завдає по території Борової ударів ракетами, «Смерчами», керованими авіабомбами та з іншої зброї. Серед населення є поранені. Тому з огляду на безпекову ситуацію з 25 жовтня Борівська громада проводить добровільну евакуацію в більш безпечні населені пункти Ізюмщини або до Харкова. Жителям Борової, які висловили бажання виїхати, але не мають такої можливості, допомагають волонтери та влада.

Як розповів голова Борівської селищної громади Олександр Тертишний, окрім зброї, росіяни через колаборантів намагаються проникнути в місцеві телеграм-групи, щоб сіяти паніку й поширювати найрізноманітніші фейки. Утім, як уважає селищний голова, його земляки вже не реагують на брехню від зрадників. У громаді вірять, що попри обстріли й різні труднощі вони зможуть витримати ворожу навалу й Борова завжди буде українською землею.

У подкасті «Накипіло вранці» слухайте розмову з борівським селищним головою Олександром Тертишним.


Етери

0%