play_arrow

Психотерапевтична п'ятихвилинка

Румінація — мисленнєва гумка

micНаталія Завгородня today09.04.2023 50

Тло
  • cover play_arrow

    Румінація — мисленнєва гумка Наталія Завгородня


На жаль, війна приносить у наше життя багато приводів для гірких думок і тяжких роздумів. Іноді ці мисленнєві процеси можуть стати у прямому сенсі безперервними. 

Явище, коли одна й та сама ситуація переосмислюється знову і знову, отримала спеціальну назву. В англійській мові є слово ruminate, яке означає «розмірковувати». У сленговому розумінні це слово трактується як «жувати гумку». Отже, румінація — це звичка все нескінченно осмислювати, повторювати одні й ті самі думки багато разів.

Ілюстрація: Віктор Пічугін

Цей випуск створений ГО «Медіагрупа „Накипіло“. Радіо» у межах проєкту «Онлайн перезапуск Радіо „Накипіло“», що відбувається у межах програми «Стійкість», яка упроваджується Фондом Східна Європа у консорціумі НУО на чолі з ERIM (Франція) у партнерстві з Фундацією домів з прав людини, Домом прав людини – Тбілісі, Чорноморським фондом регіонального співробітництва та коштом Європейського Союзу. Думки, викладені у випуску, не обов’язково відображають позицію організацій-партнерів консорціуму та Європейського Союзу.
Психотерапевтична п'ятихвилинка

0%