play_arrow

Етери

Сергій Вожжов: «Гра — це важливо!»

micКирило Лукаш today26.02.2024 62

Тло
  • cover play_arrow

    Сергій Вожжов: «Гра — це важливо!» Кирило Лукаш


Гостем ранкового етеру на Радіо «Накипіло» став Сергій Вожжов — бізнес-тренер (проводив тренінгові заходи в більш ніж 140 містах 12 країн), письменник (автор українського книжкового бестселера «Мрія на мільйон»), автор ділових настільних ігор «Лісові комерсанти» й «Життєвий капітал», віцепрезидент Європейської школи лідерства та бізнесу, викладач фінансової грамотності та соціального шкільного підприємництва в українських школах.

Сергій — уродженець Харкова, який уже багато років живе в Мукачевому, що на Закарпатті. Востаннє в рідному місті наш сьогоднішній гість був напередодні повномасштабного вторгнення, тому на початку розмови ми попросили Сергія поділитися враженнями від теперішнього візиту до Харкова.

Сергій Вожжов приїхав до Харкова, щоб узяти участь у масштабній освітянській офлайн-конференції, про яку ми говорили в п’ятничному етері, а також щоб зустрітися з харківськими підлітками в межах проєкту «Уява». Під час етеру наш гість поділився тим, з якими меседжами він приїхав на конференцію, чого чекає від дискусій освітян. Також Сергій розповів про свої настільні бізнес-ігри й чим вони сенсово відрізняються від знаменитої «Монополії». А ще говорили про книжку «Мрія на мільйон. Рушай у світ грошей та бізнесу», яку Сергій написав у карантинні ковідні часи та яка стала однією з найкращих книг у бізнес-літературі для підлітків та українським бестселером.


Етери

0%