play_arrow

Етери

Сфотографуйтеся з прапором

micВолодимир Носков today23.08.2023 136

Тло
  • cover play_arrow

    Сфотографуйтеся з прапором Володимир Носков


Сьогодні українці, як ніколи, дорожать своїм синьо-жовтим прапором. Згадайте кадри зі звільнених територій Ізюму, Балаклії та Куп’янська: наш стяг військовослужбовці разом із місцевим населенням почесно здіймають над адміністраціями та приміщеннями комунальних установ громад. Люди після тоталітарного часу окупації, коли бачать наших армійців, цілують синьо-жовте полотнище зі сльозами на очах, бо це символ боротьби та свободи, символ Незалежної України!
Зранку в Харкові та в громадах уже відбулись офіційні церемонії підняття державного прапора. До речі, харківський флагшток, що на набережній річки Лопань, є найвищим в Україні: він сягає 102 метрів.
Тим часом журналісти Медіагрупи «Накипіло» запрошують до святкового флешмобу. У своїх соціальних мережах пропонують надсилати фото й відео прапорів із Харкова й області. Певно, багато хто має вдома синьо-жовтий прапорець або великий стяг. Тож зніміть на камеру себе з прапором і надішліть у редакцію, а журналісти сьогодні всі записи змонтують в одне велике відео. І ми побачимо, як прапор об’єднує патріотів України на Харківщині.
Докладніше про умови акції розказав журналіст Медіагрупи «Накипіло» Віктор Пічугін.


Етери

0%