play_arrow

Етери

Сімдесят відсотків тих, хто шукає роботу на Харківщині під час великої війни, — це жінки

micВолодимир Носков today29.06.2023 92

Тло
  • cover play_arrow

    Сімдесят відсотків тих, хто шукає роботу на Харківщині під час великої війни, — це жінки Володимир Носков


Про це в ранковому етері розповів новий директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.
Така гендерна тенденція зумовлена тим, що чимало чоловіків нині воюють на фронті або виїхали з Харкова в більш безпечні міста.
Також Олександр Котуков звернув увагу, що чоловіки, для того щоби стати на облік у центрі зайнятості, повинні надати військовий квиток.
«Одна з наших вимог, коли людина реєструється на пошук вакансії, що вона повинна надати військовий квиток», — пояснив він.
Загалом кількість людей, які реєструються і стають на облік центру зайнятості Харківщини, супроти довоєнних показників знизилася утричі.
«Якщо раніше на місяць реєструвалося орієнтовно 5 тисяч людей, що шукають роботу, то нині — 1,7 тисячі людей. А щодо вакансій, то на одну випадає сім претендентів», — розповів директор центру зайнятості.
За його словами, сьогодні в Харкові брати людей на роботу готові комунальні підприємства. Вони потребують слюсарів, токарів, операторів верстатів тощо.
«Дуже бракує фахівців робітничих професій. Працівники потрібні водоканалу, тепловим мережам, підприємству із благоустрою тощо», — зазначив Котуков. 
Окрім того, у центрі зайнятості готові розповісти про вакансії від підприємств військової промисловості. Їм дуже потрібні висококваліфіковані фахівці. 
У подкасті «Накипіло вранці» говоримо, як людині, що повертається з евакуації додому, відшукати роботу в Харкові й у громадах області, а також що роблять учасники «Армії відновлення» і де платять найбільше за роботу.


Етери

0%