play_arrow

Етери

Скасування «толстоєвського» та просування української культури в Європі

micКирило Лукаш today23.04.2024 56

Тло
  • cover play_arrow

    Скасування «толстоєвського» та просування української культури в Європі Кирило Лукаш


Про скасування російської та просування української культури в Європі під час прямого денного етеру говорили з харківською графічною дизайнеркою Надією Величко.

Пані Надія стала учасницею однієї з найпрестижніших і найбільших книжкових виставок у Європі в італійській Болоньї. Вона повідомила, що артбук «Жираф Монс. Харківська історія воєнної весни» видавництва АССА ввійшов до довгого списку спецномінації Talking Pictures на Болонському книжковому ярмарку. Про цю книжку ми вже розповідали в етерах Радіо «Накипіло» (зокрема, послухати ці випуски можна тут і тут).

Окрім того, у сьогоднішньому етері говорили про книжку британсько-української авторки Анни Шевченко Around the war in twenty stories («Навколо війни через 20 історій»), яку минулого тижня представили в Oxford and Cambridge Club, що в Лондоні, під час вечора подяки волонтерам.

Книжка містить 20 історій пересічних українців, різних за професіями й долею, але об’єднаних війною. Дизайн видання створила Надія Величко. На заході книжку подарували Її Величності королеві, працівникам штабу, який тренує українських військовослужбовців, і низці високопосадовців Великої Британії, зокрема голові відділу МЗС України, офісу прем’єр-міністра та членам британського парламенту.


Етери

0%