play_arrow

Етери

SKOVORODANCE від Жадана, Гуржи та Харківського літмузею

micКирило Лукаш today12.10.2023 255

Тло
  • cover play_arrow

    SKOVORODANCE від Жадана, Гуржи та Харківського літмузею Кирило Лукаш


Григорій Савич Сковорода — це про щастя. Філософія щастя — один із центральних концептів нашого всесвітньовідомого земляка.

А SKOVORODANCE — це дуже щаслива музика й водночас потужна та сповнена сенсом.

Про новий альбом Сергія Жадана та Юрія Гуржи та проєкт SKOVORODANCE, що його співорганізатором став Харківський літературний музей, говорили з директоркою закладу Тетяною Пилипчук. А ще — розмовляли про те, що Григорій Савич є надзвичайно корисним для українців саме сьогодні, бо вселяє надію та відкриває для всіх справжнє призначення людського життя.

Також анонсували активності проєкту. Зокрема, 13 жовтня о 18:30 відбудеться презентація довгоочікуваного альбому SKOVORODANCE від Григорія Сковороди, Сергія Жадана, Юрія Гуржи та інших харківських митців. Вхід за реєстрацією.

SKOVORODANCE — це 12 пісень на слова Григорія Сковороди, Сергія Жадана й музику Юрія Гуржи. Також до запису долучилися харківські музиканти — загалом понад 35 митців. Сам Сковорода називав свої вірші піснями, тож їх будуть співати.

А наступного дня, 14 жовтня, у саду Харківського літературного музею відбудеться публічна «Розмова про Сковороду й щастя», де спікерами виступлять Сергій Жадан, Юрій Гуржи, Тетяна Пилипчук за модераторства Олени Рибки. Початок — о 17:30.

Вхід на всі заходи вільний.

Слухайте альбом повністю.


Етери

0%