play_arrow

Етери

Соціальні служби можуть першими виявляти порушення ментального здоров’я

micВолодимир Носков today03.08.2023 36

Тло
  • cover play_arrow

    Соціальні служби можуть першими виявляти порушення ментального здоров’я Володимир Носков


На Харківщині планують створити центри психологічної підтримки населення. У них психологи спільно із соціальними працівниками опікуватимуться ментальним здоров’ям людей. А надто це важливо під час повномасштабної війни, коли люди потерпають як фізично, так і психологічно. 
Окупація, загибель рідних і близьких, руйнація житла, тривале перебування рідних і друзів на фронті — усе це причини переживань і тривог багатьох жінок і чоловіків. Тому важливо вчасно й фахово допомагати людям у селах і містах. 
Як говорить виконувачка обов’язків директора Харківського обласного центру соціальних служб Ольга Щербакова, фахівці обласної психологічної служби вже активно працюють із соцпрацівниками, які безпосередньо мають справу з людьми, а також у закладах й установах Харківської області. Ці фахівці є першою ланкою ментальної допомоги співгромадянам, які опинилися в складних ситуаціях, описує роботу обласного центру психологічної допомоги його очільниця. З пані Ольгою в подкасті «Накипіло вранці» говорили про завдання і проєкти психологічної служби Харківщини.


Етери

0%