play_arrow

Етери

«СОС Дитячі містечка». Грантові можливості для Харківщини

micКирило Лукаш today09.07.2024 49

Тло
  • cover play_arrow

    «СОС Дитячі містечка». Грантові можливості для Харківщини Кирило Лукаш


Ми почали цей етер із розмови про київську дитячу лікарню «Охматдит» і варварський удар російських військ по ній. На прямому зв’язку з Києва з нами була Галина Посвалюк — директорка департаменту надзвичайного реагування у «СОС Дитячі містечка. Україна».

У МБО «БФ “СОС Дитячі містечка Україна”» оголосили конкурс на відбір громадських організацій для реалізації проєктів соціального значення, спрямованих на підтримку постраждалих дітей із цільових областей. Географія майбутніх проєктів передбачає Харківську область. Окрім Харківщини, реалізовувати ініціятиви завдяки гранту можна буде на Дніпропетровщині, Донеччині, Запоріжжі й Одещині. Про цю програму грантів ми й говорили з Галиною Посвалюк.

Головні напрями конкурсу проєктів:
– гуманітарний напрям — забезпечення базових потреб;
– простори, дружні до дітей — підвищення психологічної стійкості дітей та їхніх батьків, а також сприяння покращенню стосунків між дітьми та їхніми однолітками, батьками чи опікунами, їхньою громадою;
– підтримка фахівців — активності, спрямовані на розвиток і зміцнення навичок, експертизи.

Тривалість кожного проєкту — від трьох до чотирьох місяців.

Запланований початок імплементації проєкту — серпень 2024 року.

Заявки приймають до 15 липня 2024 року (до 18:00).

На реалізацію проєкту завдяки гранту можна буде витратити від пів мільйона до 1,8 мільйона гривень.

Докладніше — за посиланням.

«СОС Дитячі містечка» — єдина організація в Україні, що комплексно підходить до проблеми сирітства, працюючи не тільки з наслідками, але й над профілактикою — через підтримку вразливих родин. Якщо зберегти рідну родину не вдається, то забезпечують повноцінну заміну в сімейних формах виховання, керуючись суто інтересами дитини. Організація готує дітей до самостійного життя і підтримує їх після досягнення повноліття.


Етери

0%