play_arrow

Етери

«Стань на варті свого серця»

micВолодимир Носков today14.12.2023 25

Тло
  • cover play_arrow

    «Стань на варті свого серця» Володимир Носков


«Моє серце вже не витримує такого напруження та стресових ситуацій, пов’язаних із війною». Так нерідко кажуть люди, що раз у раз чують сигнали повітряних тривог, ракетні атаки й удари «Шахедів». Хтось ці переживання відчуває на емоційному рівні, а дехто — буквально фізично: наприклад, відчувають, як до горла підступає клубок, а серце починає швидко калатати або колоти. Медики говорять, що це вже тривожні дзвіночки здоров’я, на які негайно потрібно реагувати, хоча б відвідати сімейного лікаря або кардіолога. Про все це фахівці говорять нині в межах усеукраїнської кампанії «Стань на варті свого серця». Інформкампанія стартувала буквально цими днями з метою приділити увагу профілактиці серцево-судинних захворювань, які є основними в групі неінфекційних хвороб.

Інформаційну кампанію «Стань на варті свого серця» розробила громадська організація «Життя» в партнерстві із Центром громадського здоров’я в межах українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я». Цільовою аудиторією кампанії обрано найвразливішу до серцево-судинних захворювань групу населення — чоловіків віком 35–55 років, які мають один або кілька поведінкових факторів ризику (нездорове харчування, низьку фізичну активність, вживання тютюнових виробів та алкоголю).

Більш детально про інформаційну кампанію «Стань на варті свого серця» говорили з виконавчим директором громадської організації «Життя» Дмитром Купирою в подкасті «Накипіло вранці».


Етери

0%