play_arrow

Етери

«Сугестія. Відчаєспинне» — новий проєкт Наталки Маринчак

micКирило Лукаш today20.03.2024 52

Тло
  • cover play_arrow

    «Сугестія. Відчаєспинне» — новий проєкт Наталки Маринчак Кирило Лукаш


Про новий проєкт поетеси Наталки Маринчак говорили під час прямого денного етеру на Радіо «Накипіло».

«Сугестія. Відчаєспинне» — логічне продовження великого проєкту «Відчаєспинне», що народився в Харкові 2022 року. «Відчаєспинне» — це книга поезій, написаних упродовж першого та другого року десятирічної війни, що триває століттями. Восени 2023 року разом із Радіо «Накипіло» було створено інклюзивну аудіокнигу «Відчаєспинне. Голоси» в авторському виконанні та презентовано в містах і селищах деокупованої Харківщини. Проєкт реалізовано за підтримки УКФ. «Відчаєспинне» — це також своєрідний щоденник, який дає змогу близьким і далеким бути разом, фіксуючи й водночас знеболюючи навколишню воєнну реальність.

«Сугестія. Відчаєспинне» — програма, яка завдяки звуку й голосу, текстам і сенсу покликана дати тим, хто слухатиме, змогу побачити: за будь-якою непроглядною темрявою завжди є світло.

Сугестія — поняття, що перегукується у психології та літературі й може вибудовувати нові сенси. «Сугестія. Відчаєспинне» — це поетичні тексти, які мають максимальний ефект психологічної підтримки через обережне використання поезії для найбільш уразливої авдиторії: і цивільних громадян, і воїнів-захисників.


Етери

0%