play_arrow

Етери

«Свідоме громадянство» — проєкт для дітей звільненої Харківщини

micКирило Лукаш today23.08.2023 201

Тло
  • cover play_arrow

    «Свідоме громадянство» — проєкт для дітей звільненої Харківщини Кирило Лукаш


Мета проєкту «Свідоме громадянство» — сформувати в дітей і молоді розуміння важливості громадянського виховання та розвитку громадянської свідомості, культурної свідомості — ідентичності.
Програма покликана поглибити знання про історію та культуру України, а також про різні корінні народи, що проживають на території України та за її межами.

Проєкт «Позашкільна освіта для дітей деокупованих громад Харківської області» спрямований на протидію умовам соціальної ізольованості, обмеженого доступу до повноцінної освіти, а також конфліктного сприйняття громадянської ідентичності серед дітей і молоді шкільного віку на деокупованих територіях через освітні можливості, а саме сфокусовані на громадянській освіті, у тренінговому форматі.
У межах проєкту розроблять і впровадять у вибраних деокупованих громадах цільові аудиторії: діти шкільного віку від 6 до 17 років із деокупованих територій Дергачівської, Оскільської, Ізюмської, Куньєвської та Золочівської громад.

Про цю ініціативу та проєкт говорили в черговому випуску «Накипіло вдень» із програмною директоркою проєкту «Свідоме громадянство» Анничкою Дубінською та тренеркою проєкту Анею Кобліковою.


Етери

0%