play_arrow

Етери

«Світанок героїв». Справжній харківський комікс

micКирило Лукаш today15.01.2024 72

Тло
  • cover play_arrow

    «Світанок героїв». Справжній харківський комікс Кирило Лукаш


Минулого року компанія Avangard Production випустила перший номер коміксу «Світанок героїв», який присвячено Харкову. Про цей випуск нового коміксу, про авторів та історію його створення та загалом про потенціял індустрії коміксів в Україні говорили в черговому епізоді «Накипіло вдень» із операційним директором компанії Avangard Production Андрієм Кірєєвим. «Світанок героїв: Харків». Опис:

Епоха богів та інших мітичних персонажів закінчилася понад тисячу років тому. Відтоді суперсили стали незвичними для цього світу. Але вони не зникли назавжди…

Усесвіт Авангарду відкривають перші чотири герої, долі яких уже за наших днів перетнуться на вулицях Харкова.

Отож:

– Саботаж — балакучий найманець, із численним досвідом і вмінням, людина без страху й вагань. Йому підвладна будь-яка зброя.

– Шинн — хранитель давнього артефакту, могутній воїн епохи богів, що заснув на тисячу років, щоби прокинутися нині — у світі, який дуже змінився за цей час.

– Ексо — звичайний собі хлопець зі звичайним життям, на якого звалилися неймовірні пригоди й небезпечні випробування. Але чи вдасться йому знайти союзників і здолати всі перешкоди?

– Харків’янка — хмм… як би це краще сказати… Та вже краще побачити своїми очима!

Придбати комікс і підтримати проєкт можна за посиланням.

Під час бесіди розібралися з тим, хто є сьогодні читачем коміксів, яка цільова авдиторія коміксів і який портрет читача (ви будете здивовані відповідями на ці запитання). Також поговорили про значення коміксів у культурному просторі України супроти США, Європи та світу.


Етери

0%