play_arrow

Психотерапевтична п'ятихвилинка

Синдром Мартіна Ідена

micНаталія Завгородня today25.06.2024 45

Тло
  • cover play_arrow

    Синдром Мартіна Ідена Наталія Завгородня


Сучасний світ звідусюди кричить про потребу досягати успіху. Мотивація, формулювання цілей, шляхи до реалізації, бізнес-ідеї та кар’єрні здобутки — це фундамент для життя багатьох із нас і заробіток для численних коучів, бізнес-тренерів і мотиваторів.

Що буде потім, після того як омріяна мета вже в кишені, говорять мало. Це щасливий кінець пригодницької історії, який, на превеликий жаль, може бути початком історії зовсім іншого змісту. Сьогодні говоритимемо про синдром досягнення мети, або синдром Мартіна Ідена, названий на честь головного героя однойменного роману Джека Лондона. Якщо зовсім коротко, то основна теза цього синдрому полягає в тому, що навіть за умови досягнення бажаної та омріяної мети не настає відчуття задоволення та щастя. Натомість людину починають переслідувати порожнеча, сум, розчарування та навіть депресія.

Ця програма виходить за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Її зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Психотерапевтична п'ятихвилинка

0%