![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Тайра: «Я буду голосом тих, хто нині не може говорити» Кирило Лукаш
Гостею денного етеру стала парамедикиня, доброволиця, волонтерка та військовослужбовиця Юлія «Тайра» Паєвська.
Тайра пережила полон. Її звільнили в червні 2022 року. Відтоді вона стала одним із головних голосів України, які порушують тему військовополонених. Про це ми й говорили у прямому етері. Але з Тайрою розмова вийшла за межі окресленої теми. Ми розмовляли про життя в тилу, у полоні й на передовій.