![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Терапія казками з Юлітою Ран. «Канікули святого Миколая» Наталка Маринчак
Терапія казками з Юлітою Ран — це спецрубрика в «Неспішному ранку», де ми читаємо казки: свої, чужі й ще ненаписані. Цього разу для вас — казка Юліти Ран «Канікули святого Миколая». У період грудневих свят, у складний час для України ми даємо вам підтримку, адже можна хоча б ненадовго перенестися в інші світи й згадати, що всередині кожного з нас живе дитина, яка досі вірить у дива.