![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Ті, що люблять місто: медіа «Люк» творить нову спільноту Наталка Маринчак
Спільнота, що підтримує Харків і місцеві ініціативи. Медіа «Люк» творить нову спільноту небайдужих людей. За донати через By Me a Coffe можна долучитися до закритих інтелектуальних подій та обговорень, а також отримати доступ до унікального відеоконтенту від медіа. Про важливість таких ініціатив говорили з редакторкою Катериною Переверзевою та публіцистом Костянтином Дорошенком.