play_arrow

Етери

У Борівській громаді готуються евакуювати дітей із «помаранчевої зони» населених пунктів

micВолодимир Носков today19.06.2024 22

Тло
  • cover play_arrow

    У Борівській громаді готуються евакуювати дітей із «помаранчевої зони» населених пунктів Володимир Носков


У Борівській громаді можуть ухвалити рішення про обов’язкову евакуацію 30 дітей, які живуть в умовній «помаранчевій зоні» — селах, що перебувають під ворожими обстрілами. Про це Радіо «Накипіло» розповів начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний.


За його словами, у «червоній зоні» — селах, розташованих біля лінії зіткнення, — живуть близько 150 людей, дітей серед них немає. Наразі не порушували питання про загальну евакуацію із прикордонних сіл. Людям пропонують виїжджати в безпечні міста в рекомендаційній формі.


Додамо, напередодні в телеграм-каналі Третьої окремої штурмової бригади військовики повідомили, що російські війська посилюють атаки в напрямку населених пунктів Борівської громади, щоб отримати вихід на кордони Луганської області.
«Смуга фронту Третьої штурмової на Харківщині, що межує з Луганщиною, — сьогодні одна з найінтенсивніших ділянок наступу. Найближче завдання окупантів — вийти до населених пунктів Чернещина — Першотравневе з подальшим захопленням Борової», — ідеться в дописі.


За інформацією бригади, їхні позиції штурмують третя і сто сорок четверта дивізії двадцятої ворожої армії.
Яка нині ситуація в Борівській громаді, як реагують жителі прикордонних сіл і самого селища Борова на посилення агресії з боку російської армії — дізнайтесь у подкасті «Накипіло вранці» від Олександра Тертишного, начальника Борівської селищної військової адміністрації.


Усі, хто потребує евакуації з населених пунктів, що перебувають під постійними обстрілами російського ворога, можуть зателефонувати на цілодобову гарячу лінію з питань евакуації від харківського Координаційного гуманітарного центру за номером: 0-800-33-92-91.


Етери

0%