play_arrow

Етери

У кого ключі від захисного укриття

micВолодимир Носков today05.06.2023 30

Тло
  • cover play_arrow

    У кого ключі від захисного укриття Володимир Носков


Від занедбаного підвалу й автопаркінгу до облаштованого захисного укриття з генератором електроживлення, водою та місцями для відпочинку. Так розповідає про створення безпечної локації для мешканців багатоповерхівки ОСББ голова правління об’єднання мешканців ЖК «Гранд» Богдан Ткачук. 
За його словами, від 24 лютого сховище, що працює при ОСББ, жодного разу не зачиняли для людей. Ним користуються як мешканці самого будинку, так і прилеглого кварталу. У перші дні повномасштабної війни тут рятувалися студенти університетських гуртожитків на вулиці Отакара Яроша, викладачі тощо. А в листопаді торік у їхньому укритті з’явився потужний генератор. Це дало людям змогу заряджати гаджети, коли у всьому місті не було світла через потужні обстріли російськими ракетами. 
До того ж бомбосховище обладнали системою опалення, у ньому замінили електропроводку, а ще постійно є вода. Як розповів голова правління об’єднання, на ремонт укриття, придбання потрібного обладнання з фонду ОСББ витратили 150 000 гривень. Фонд будинку щомісяця поповнюють жителі ОСББ. 

Богдан Ткачук переконаний, що місцева влада не повинна перекладати всю відповідальність за благоустрій у підвалах і роботу укриттів на мешканців будинків. 


Етери

0%