play_arrow

Етери

Українці з різних міст підтримують харківські локальні бізнеси

micВолодимир Носков today10.04.2024 55

Тло
  • cover play_arrow

    Українці з різних міст підтримують харківські локальні бізнеси Володимир Носков


У Харкові попри багатогодинні вимкнення електроенергії бізнес не припиняє пекти, шити, стригти, вигадувати дизайнерські речі й технічні прилади. На ринках, біля офісних приміщень і торговельних центрів гудуть генератори. Вони символічно нагадують про стійкість підприємців, що не виїхали з прифронтового Харкова. Але їм надто складно працювати в умовах ворожих обстрілів і за відсутності світла.

З огляду на перешкоди, що виникли в харківського бізнесу, киянка Лариса Цибіна в соціальних мережах закликала людей із різних куточків України підтримати локальні харківські бізнеси. Зокрема, у своєму дописі на фейсбуці пані Лариса написала: «Я купую і буду купувати харківську продукцію, розумію можливу її недосконалість, навіть горда з того, що можу собі дозволити недосконалі речі! Та поки що все, що я купила, суперякісне, іще й окремі оплески пакованню». Вона не тільки висловила захоплення продукцією харківських фірм, але й поділилася власною добіркою брендів, продукцію яких купує, і закликала українців робити те саме. Рекомендації пані Лариси слухачі та слухачки Радіо «Накипіло» можуть почути в записі ранкового етеру.

Додамо, що Лариса Цибіна родом із Полтави. Вона дослідниця дизайну; кураторка ДВРЗ Design Days — заходу, присвяченого українському промисловому дизайну; кураторка першого українського павільйону на бієнале дизайну в Лондоні 2023 року.

Окрім неї, у подкасті «Накипіло вранці» взяла участь засновниця пекарні «Пухкé» Тетяна Сінюгіна. Її крафтову випічку можна спробувати в кав’ярні Pakufuda. Сама пані Тетяна порівнює себе з диригенткою, якій доводиться вправно керувати різними електроприладами пекарні, щоб витримала потужність генератора.

Іще один гість, якому працювати сьогодні ой як не легко, — це Олександр Максимов, засновник компанії Solmix Lighting і бренду Lights of Ukraine (LOFU) з виробництва освітлювальних приладів. Під його керівництвом створюють дизайнерські інтер’єрні світильники, а також світлодіодне освітлення для промислових підприємств, зокрема — у галузі птахівництва.

Ні пані Тетяна, ні пан Олександр найближчим часом не збираються підвищувати ціни на свою продукцію. Вони впевнені, що нині головне підтримувати одне одного, а не гнатися за прибутками.


Етери

0%