![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Урбан-воркшоп: що це й навіщо Наталка Маринчак
Воркшоп, що спрямований на покращення публічних просторів у місті, зокрема набережних річок Лопань і Харків! Говорили з його ініціатором й харківським архітектором Віктором Дворніковим про те, як можна змінювати місто, у якому живеш, на краще й що для цього потрібно, як війна впливає на наші простори та як це — ставитися до простору відповідально, розуміючи наслідки. Воркшоп відбудеться цієї суботи, шостого квітня, об 11:00. Зареєструватися на захід можна за посиланням.