play_arrow

Етери

Усе про субсидії на нинішній осінньо-зимовий сезон

micВолодимир Носков today15.11.2023 46

Тло
  • cover play_arrow

    Усе про субсидії на нинішній осінньо-зимовий сезон Володимир Носков


На Харківщині вже обігріваються комунальні підприємства, приватні компанії та багатоквартирні будинки. Як-то кажуть, опалювальний сезон набирає обертів. Попри складну бюджетну ситуацію уряд не згортає пільг і програми субсидій. Через зростання рівня безробіття та велику кількість вимушено переміщених осіб чимало українців потребує допомоги держави. Від минулого року питанням нарахування субсидій займається Пенсійний фонд України.

Іще торік уряд визначив, що виплату субсидії не можна прив’язувати до регіону проживання заявника. Наприклад, субсидію для громадян, які проживали в Херсонській чи Запорізькій областях, можна призначати у Львові чи Вінниці, пояснюють алгоритм у Мінсоцполітики.

Чи впливають повернення людей до дому на Харківщину й проблеми з доходами на збільшення кількості заявників для отримання субсидій? Про це дізнавалися в подкасті «Накипіло вранці» під час розмови із заступницею начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Інною Колісниченко.


Етери

0%