![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1718275500-370x480.jpeg)
ВАЛЕР’ЯН ПІДМОГИЛЬНИЙ, «МІСТО» #10 Аліка Піхтерева
Примари минулого — це такі злодюжки, які можуть здибати вас навіть у нескінченно великому мегаполісі. Цю нехитру науку добре збагнув наш бідолаха Степан. Скільки натерпілося все його єство від цієї стриженої білявої бестії Зоськи! Скільки принижень чести й гідности парубоцької зазнав він, невпинно прогулюючись із цією капризулею то до кіна, то до театру.
І приємно ось так прогулюватись із міською панянкою — годі й казати. Але ніяких нервів на це не стане! Й ось знову: тільки-но вигадав воістину геніяльну ідею — повечеряти в окремому кабінеті, з вином, канапою й картинами котиків на стінах — аж ні! Спершу сморід жахливий увесь настрій перепаскудив, а потім іще й Максим своєю появою всю жагу відбив. Так, той самий Максим — син мусіньки, памʼятаєте?
Якою буде ця зустріч — слухайте в подкасті.