play_arrow

Непрочитане

ВАЛЕР’ЯН ПІДМОГИЛЬНИЙ, «МІСТО» #8

micАліка Піхтерева today21.02.2024 41

Тло
  • cover play_arrow

    ВАЛЕР’ЯН ПІДМОГИЛЬНИЙ, «МІСТО» #8 Аліка Піхтерева


У черговому епізоді «Непрочитаного» наш красномовний лектор Степан несподівано для громади й себе самого виявиться видатним українським письменником. Добре-добре, не так гучно. Його твір про бритву всього-на-всього опублікують два журнали (один, до речі, харківський!), і він за це навіть гроші отримає, які, варто зауважити, нездарно обміняє на порожні лотерейні квитки.

Та про все за порядком. У новому костюмі й оновленому статусі письменника Степан рушає до театру, де від усеохопного захоплення людства його відмежовує той прикрий факт, що люди просто не мали змоги побачити світлину геніяльного автора того самого оповідання із журналу. Тож він просто чоловʼяга в костюмі, а ніякий не підкорювач міста. Утім, здаватися наш герой не звик, тому й звернувся до лотереї, де своїм азартом привернув увагу десятків зівак, але втратив усе до останнього червінця.

Однак, забравши гроші, доля обдарує нашого героя набагато коштовнішим — новим знайомством із дівчиною Зоською, яка змусить Степанка надовго забути про спокій, грошову стабільність та емоційну рівновагу. Ну що ж. Любов — це таке почуття. Хоча яка там любов — хіба він здатний на це?


Непрочитане

0%