play_arrow

Етери

«Веселка на Салтівці». Нова вистава театру «Нафта»

micКирило Лукаш today01.11.2023 229

Тло
  • cover play_arrow

    «Веселка на Салтівці». Нова вистава театру «Нафта» Кирило Лукаш


Шостого й сьомого листопада в харківському театрі «Нафта» відбудеться прем’єра нової вистави «Веселка на Салтівці». Це музична сюрреалістична трагікомедійна моновистава про життя митця, його воєнний досвід і найбільший житловий масив України — Салтівку, що зазнала найсильніших руйнувань і тепер загоює рани війни. «Веселка» пропонує переосмислити стереотипи про район, який уважають хуліганським, а натомість розгледіти його поетичність.

Про те, чому саме Салтівка стала героїнею в новій виставі театру «Нафта», про переосмислення ставлення до цього району Харкова, про те, чи закарбується ця назва в культурі після вистави подібно до того, як уписалася в історію Гончарівка після «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка — про все це говорили під час прямого етеру з режисером, сценаристом та єдиним актором вистави «Веселка на Салтівці» Артемом Вусиком.

Окрім того, з музикантом і композитором Сергієм Савенком говорили про цікаву й ексклюзивну музичну компоненту вистави. Музичне оформлення до «Веселки» створили Іван Кондратов, Віктор Кондратов і Сергій Совенко.

А ще — розмірковували, якою є Салтівка для кожного з учасників бесіди, якою вона була та якою може бути.


Етери

0%