![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Ветеран-френдлі громади Володимир Носков
«Громади — ветеранам» — діалог між владою, громадськими організаціями й ветеранами російсько-української війни.
З якими потребами захисники повернуться до своїх родин і громад? Як допомогти воїнам адаптуватись у цивільному житті, наскільки суспільство готове не просто зустрічати ветеранів і ветеранок, а довіряти їм, разом із ними працювати в офісах приватних компаній і комунальних підприємств, відпочивати й мати спільні справи. Про це в ранковому етері говорили з ініціаторкою «Всеукраїнського діалогу 2023: громади — ветеранам», директоркою проєктів громадської організації «Простір можливостей» і координаторкою коаліції ветеранських просторів України Оксаною Колядою.
А із Близнюківської громади долучився її очільник — Геннадій Король. Пан Геннадій двічі воював проти російського ворога: спочатку в АТО, а вдруге вирушив на війну першого ж дня повномасштабного вторгнення росіян. Тому він як ніхто відчуває проблеми ветеранів війни.