![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Війна і поезія: конкурс для молоді Наталка Маринчак
Підтримувати молодь — важливо. Підтримувати талановиту молодь у Харкові під час повномасштабного вторгнення — неоціненно. Як відбувався конкурс поезії для дітей із Новобаварського району? Чому наразі такі цільові взаємодії поміж дітьми, дорослими, митцями та владою всередині району важливі й потрібні? А також про що саме пишуть молоді харківці — слухайте в подкасті Радіо «Накипіло».