play_arrow

Етери

Вікна й укоси від ООН у пошкоджених будинках

micВолодимир Носков today13.07.2023 23

Тло
  • cover play_arrow

    Вікна й укоси від ООН у пошкоджених будинках Володимир Носков


У п’яти будинках Північної Салтівки триває заміна вікон на нові — енергоощадні за програмою Агентства ООН у справах біженців. Цього року планують установити пластикові вікна в 35 пошкоджених обстрілами будинках. Про це Радіо «Накипіло» розповіла Вікторія Тютюнник — відповідальна за напрям зовнішніх зв’язків офісу Агентства ООН у справах біженців у місті Дніпро. Цей офіс сприяє у проведенні ремонтів пошкоджених багатоквартирних і приватних будинків у Херсонській, Дніпропетровській і Харківській областях.
Майстри фірми-підрядниці Goodwin (Харків) у всіх кімнатах постраждалого від війни помешкання демонтують стару конструкцію, установлюють нову — із двокамерним склопакетом й енергоощадним склом, а також роблять укоси. Як говорить пані Вікторія, важливо зробити все можливе, щоб люди схотіли повернутися із закордону в рідну домівку до Харкова.
Як можна стати учасником програми із заміни вікон за програмою ООН — дізнавайтесь у подкасті «Накипіло вранці». І не забудьте переслати запис тим мешканцям із Північної Салтівки, хто найбільше сьогодні потребує підтримки в ремонті.Етери

0%