![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/06/photo1718275500-370x480.jpeg)
Вікторія Амеліна «Синдром листопаду». Частина 2 Аліка Піхтерева
Обережно, щоб нічого не зіпсувати, крокуємо сторінками твору «Синдром листопаду» Вікторії Амеліної.
Знаємо, що в ньому багато переживань і болю, тож не кожна людина готова до прослуховування саме нині. А втім, ми вдячні тим, хто з нами. Це й для нас можливість пригадати чудову людину й авторку, зануритися у її мистецький світ і наголосити на тому, як важливо плекати й цінувати своє. Поки маємо час.
Ходіть на концерти українських виконавців, читайте та підтримуйте наших, адже вони такі чудові. І такі крихкі.