![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Вісім місяців на службі: журналістка в ЗСУ Наталка Маринчак
Говорили із солдаткою служби зв’язків із громадськістю 92 окремої штурмової бригади Русланою Богдан про стереотипи в армії, а також про те, що зупиняло її від служби та якою насправді виявилася цільова служба. Що для дівчини стало ключовим в ухваленні рішення піти працювати до ЗСУ і як розвіювалися її страхи про службу — слухайте в подкасті Радіо «Накипіло».