![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/news_1699430733_654b414de2174-370x480.jpg)
Віталій Кириченко «Нумер 482» Олександр Сердюк
«Музичне бубубу» з Віталієм Кириченком, лідером гурту «Нумер 482». Географія творчості та доля музиканта максимально нестабільні. Наш гість — одесит, який уже багато років проживає в Києві, а нині — військовий, що дає відсіч окупантам під Харковом. Про це і говорили: як живеться творчій людині на війні, пройшлися музичною біографією Віталія. Словом, є що послухати та кайфонути. Всіх запрошую та бажаю гарного «Бубубу».