play_arrow

Етери

Волонтери не мають права на вигорання

micКирило Лукаш today15.09.2023 124

Тло
  • cover play_arrow

    Волонтери не мають права на вигорання Кирило Лукаш


Про історію благодійної організації «Український благодійний альянс», про еволюцію допомоги під час повномасштабного вторгнення, про психологію волонтерства та майбутнє Харківщини говорили у вечірній студії Радіо «Накипіло» з головою благодійної організації «Український благодійний альянс» Олексієм Курцевим.
Український благодійний альянс — це неприбуткова благодійна організація, заснована в Харкові 20 вересня 2018 року для здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства й окремих незахищених верств населення, а також щоби сприяти законним інтересам у сферах благодійної діяльності: освіті, соціальному захисту, соціальному забезпеченню, соціальним, медичним та юридичним послугам, психологічній допомозі та соціальній реабілітації.
Своєю місією організація називає об’єднання громадськості, філантропів, меценатів і всіх небайдужих для того, щоби спільними зусиллями робити наше суспільство кращим і допомагати тим, хто цього потребує!
Від початку повномасштабного вторгнення організація системно допомагає українському війську й цивільному населенню. Український благодійний альянс — одна з найбільших і найактивніших волонтерських організацій Харкова.


Етери

0%