play_arrow

Етери

Волонтери отримуватимуть знижки в будівельних магазинах завдяки картці харків’янина

micВолодимир Носков today01.04.2024 17

Тло
  • cover play_arrow

    Волонтери отримуватимуть знижки в будівельних магазинах завдяки картці харків’янина Володимир Носков


У харківських волонтерів з’явилася своя картка знижок у супермаркетах, аптеках і кав’ярнях від міської влади.

У березні очільник міста Ігор Терехов публічно оголосив, що на знак подяки за всебічну допомогу Харкову у волонтерів з’явиться картка харків’янина — волонтерська. Вона дасть змогу користуватися спеціальними пропозиціями від 104 партнерів, зокрема отримати унікальні пропозиції від 14 соціально відповідальних бізнесів, які пропонують ексклюзивні знижки.

Як повідомляли 18 березня, надрукували й готують до видачі 423 волонтерські картки для 22 організацій, що працюють у Харкові.

Над створенням нової картки працювала КУ «Офіс реформ Харкова» разом із Kharkiv IT Cluster і компанією Quantum.

Зазначимо, що проєкт «Картка харків’янина» з’явився влітку 2021 року. За задумом міського голови Ігоря Терехова, це іменний пластиковий мультифункціональний документ, який передбачає дотичність до найбільшої системи лояльності в місті. До великої війни картка мала б замінити собою E-ticket для пільгового проїзду пасажирів старшого віку, людей з інвалідністю, а також школярів і студентів та інших соціально незахищених категорій населення. Картка харків’янина давала змогу безплатно відвідати зоопарк, а також робити закупи й користуватися послугами учасників проєкту за спеціальною ціною.

Спочатку проєкт від міської влади спричинив неоднозначне ставлення громадських діячів, оскільки його запустили перед виборами мера, а в школах для отримання спеціальної картки знижок у канікулярний час викликали вчителів і батьків.

У подкасті «Накипіло вранці» докладніше поговорили про реалізацію проєкту «Картка харків’янина — волонтерська» й дізналися про створення цифрового рішення, що накопичує інформацію про офіційні організації волонтерів. У гостях був директор комунальної установи «Офіс реформ Харкова» Дмитро Давідьянц.


Етери

0%