play_arrow

Етери

«Ворог — путін, а не пушкін?»

micКирило Лукаш today29.09.2023 158

Тло
  • cover play_arrow

    «Ворог — путін, а не пушкін?» Кирило Лукаш


Цієї суботи, 30 вересня, у Харківському літературному музеї (вул. Багалія, 6) відбудеться чергова подія в межах перманентного фестивалю «П’ятий Харків». Тема публічної дискусії — «Ворог — путін, а не пушкін?».
Спікери:
– Адела Кнапова — чеська письменниця, журналістка, драматургиня, захисниця прав тварин. На честь її репортажного оповідання «Хліб із мінного поля» названо книжку репортажів із воєнної України, що вийшла минулого року у видавництві «Словарт». Ця назва та історія, що ховається за нею, надихнули у вересні 2023 року міністерство внутрішніх справ Чехії на акцію «Печемо хліб із мінного поля», метою якої є збір грошей на систему розмінування Božena для України.
– Герхард Гнаук — Ph.D., історик, політолог, кореспондент у Литві, Латвії, Естонії, Польщі та Україні в німецьких газетах Frankfurter Allgemeine (FAZ.net) та Die Welt, автор книжок про Польщу. З 1989 року регулярно відвідує Україну.
– Леся Ганжа — військовослужбовиця ЗСУ, операторка безпілотників. В армії — з березня 2022 року. Воювала в Ірпені, на Харківщині та Донеччині. Напередодні вторгнення росії в Україну працювала як медіаменеджерка й головна редакторка онлайн-проєктів. Від 2014 року написала низку репортажів із Криму та Донбасу для онлайн-видання «Українська правда».
Модеруватиме захід директорка Харківського літературного музею Тетяна Пилипчук.


Етери

0%