play_arrow

Етери

Ворожі ІПсО проти харків’ян

micВолодимир Носков today15.01.2024 43

Тло
  • cover play_arrow

    Ворожі ІПсО проти харків’ян Володимир Носков


російський агресор від 2014 року — відтоді коли почалася російсько-українська війна — постійно атакує Україну фейками й дезінформацією та влаштовує проти нас інформаційно-психологічні операції. Одним із останніх прикладів ІПсО в Головному управлінні розвідки України назвали нібито підготовку росії до наступу на Харків, який мав би початися 15 січня. У ГУР заявили, що розцінюють повідомлення про загрозу наступу росіян на Харків як інформаційно-психологічну операцію ворога.
Про це в етері телемаратону «Єдині новини» сказав представник ГУР Міноборони Андрій Юсов. Він попросив не вірити чуткам, а довіряти офіційним повідомленням.
«Буквально вчора мережею активно ширилася чергова інформація з посиланням на “розвідку”. Тут можна сказати, що розвідка повідомляє не вірити чуткам і не спиратися на ворожі ІПсО й анонімні джерела інформації, а довіряти офіційним повідомленням. Усі попередні загрози, які є, зокрема, на Куп’янському напрямку, відомі. Сили безпеки й оборони відпрацьовують різні сценарії», — сказав представник ГУР Міноборони Андрій Юсов, відповідаючи на запитання про можливий наступ на Харків 15 січня.
Раніше, 12 січня, начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов на брифінгу заявив, що сил і засобів для наступу на Харків із півночі війська рф сьогодні не мають, наявні поблизу кордону війська використовують для демонстрації присутності.
Нагадаємо, 4 січня британське видання The Telegraph написало, що Україна готується до відновлення російського наступу поблизу Харкова через посилене бомбардування частини міста й області. Видання з посиланням на джерела в українській розвідці зазначило, що сухопутний наступ може розпочатися 15 січня.
У подкасті «Накипіло вранці» ми із Сергієм Жуковим, аналітиком Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, що працює при Міністерстві культури та інформаційної політики України, досліджуємо, як російські терористи використовують міжнародні ЗМІ в поширенні недостовірних чуток та ІПсО, а також окреслюємо фейки, які росіяни навмисно розраховують на жителів прикордонних і деокупованих громад Харківщини.


Етери

0%