![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Вулиця Сумська розквітла птахами Наталка Маринчак
Яскраві птахи на вулицях до дня міста Харкова. Художниця Карина Жернова родом з Ізюму. Доки її рідні перебували в окупації, вона малювала яскраві й наповнені життям серії квітів, птахів і тварин, настільки хотіла відвернути увагу від новин про Ізюм і від краєвидів розбитого Харкова. Наразі Карина розмальовує забиті вікна та двері на вулиці Сумській в авторській техніці, з використанням елементів українського ужиткового мистецтва.