play_arrow

Етери

«Я і Фелікс» — зворушлива історія дорослішання та на диво точно відтворені 90-ті

micКирило Лукаш today22.04.2024 79

Тло
  • cover play_arrow

    «Я і Фелікс» — зворушлива історія дорослішання та на диво точно відтворені 90-ті Кирило Лукаш


Це другий епізод програми «Сінефіли на попкорні» в межах прямих денних етерів на Радіо «Накипіло». Наш ведучий Кирило Лукаш і засновник кіноклюбу «Космофільм» Андрій Терентьєв обговорювали дебютний художній фільм режисерки Ірини Цілик «Я і Фелікс».

На думку наших «сінефілів», цю стрічку має подивитися кожен, хто зростав у 90-х роках. Адже цей фільм дуже точно передає атмосферу тих часів. Надзвичайна кількість віднайдених деталей б’є в самісіньке серце кожної дитини чи підлітка 1990-х.

Потужна й точна акторська робота, точний у своєму образі алкоголіка-афганця з добрим серцем Юрій Іздрик, що зіграв Фелікса, суперорганічна гра Андрія Чередника та Владислава Балюка, які втілили дві вікові іпостасі головного героя Тимофія (хлопчика й підлітка відповідно), щирість та автобіографічність історії, адже фільм знято на основі автобіографічного роману Артема Чеха «Хто ти такий?», — усе це грає на руку творцям фільму та сприяє неабиякому глядацькому успіху стрічки.

Кирило Лукаш й Андрій Терентьєв розібрали картину з погляду режисури, сценарію, операторської та художньої роботи, виконавської майстерності головних акторів стрічки й поділилися власними враженнями як (не)звичайних глядачів.

Нагадаємо, що партнером «Сінефілів на попкорні» на Радіо «Накипіло» є онлайн-кінотеатр «Такфлікс» — сервіс, де зібрано найбільшу колекцію українського кіно в інтернеті.

У першому епізоді наші «сінефіли» розбирали українську стрічку «Я, “Побєда” і Берлін».


Етери

0%