![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/5265028231973690259-370x480.jpg)
Я-повідомлення Наталія Завгородня
Часто важливими проблемами у спілкуванні стають навички передачі почуттів, побажань, проблем — неприємного або неприйнятного. Як звертатися до іншого, аби бути почутим, зберегти увагу до відчуттів співрозмовника та залишатися в межах взаємоповаги та порозуміння?
Однозначної відповіді немає, та найдовший шлях починається з маленького кроку. Найперше в розвитку комунікативних навичок — опанування так званого «Я-повідомлення».