play_arrow

Етери

Як батькам підготувати першачків до онлайн-навчання

micВолодимир Носков today28.08.2023 151

Тло
  • cover play_arrow

    Як батькам підготувати першачків до онлайн-навчання Володимир Носков


«Друзі, хтось віддавав дитину в перший клас онлайн? Як минуло?» — таке запитання нещодавно у фейсбуці поставила своїм френдам харківська волонтерка Наталя Попова.
І під цим дописом посипалися коментарі батьків. Одні першачки за комп’ютером нормально сприймали завдання вчителя, а іншим було складно зосередитися на віконечках у зумі, зокрема на вчительці. Їхню увагу відвертали також допитливі карапузи.

З огляду на те, що більшість хлопчиків і дівчаток свої перші уроки в школі розпочнуть в онлайн-форматі через війну, важливо поговорити з учителями, як батькам правильно організувати навчальний процес удома. Можливо, уже за тиждень до вересня варто потроху привчати дитину до розпорядку дня і дисципліни? Як правильно налаштувати школяра/-ку на те, що вдома доведеться не тільки відпочивати, бавитися, але й навчатися?
Не менш важливим є питання створення освітнього простору в дитячій кімнаті, саме такого місця, щоб дитина розуміла, що цей куточок є її мінікласом.
Про це в подкасті «Накипіло вранці» поговорили з учителями початкових класів: Ольгою Істоцькою, педагогинею молодших класів Липецького ліцею імені Щепкіна, й Олександрою Максименко, яка викладає в початкових класах школи «Гравітація».


Етери

0%