play_arrow

Етери

Як говорити з дітьми про війну?

micКирило Лукаш today18.09.2023 249

Тло
  • cover play_arrow

    Як говорити з дітьми про війну? Кирило Лукаш


Як правильно говорити з дітьми про російсько-українську війну? Це надзвичайно важливе питання, адже травматичний досвід, що його переживаємо в дитинстві, може стати причиною великих проблем у дорослому житті.
Його й узяли за головну тему чергового епізоду денного етеру Радіо «Накипіло», де співрозмовницею Кирила Лукаша виступила психологиня фонду «Голоси дітей» Мар’яна Бугаєвська.
Як вчасно розпізнати, що дитина має психологічні проблеми? Чому не варто боятися психологів? Чому психологічна підтримка для дітей і батьків особливо важлива саме нині? Як працювати з ненавистю та страхом — почуттями, що є природними під час війни? Як зберегти взаємини з дитиною на відстані, коли сьогодні є багато розлучених обставинами родин? Усі ці запитання разом із практичними порадами від психологині озвучили під час етеру.
А ще — говорили про фонд «Голоси дітей» — усеукраїнську інституцію, що має свій осередок і в Харкові. Робота фонду покликана допомагати дітям і сім’ям, які постраждали від війни із 2014 року. Завдяки благодійним внескам він надає психологічну допомогу й індивідуальну гуманітарну підтримку сім’ям, працює з громадами й закладами для дітей у межах усієї країни.
Ключовим завданням фонду є допомогти дітям упоратися з тим, що відбувається навколо, і розвиватися. У пріоритеті — надання комплексної психологічної підтримки дітям і сім’ям, повне розуміння їхніх потреб, пропрацювання й робота з подолання в них наслідків війни.
Нині фонд працює в передмісті Харкова, у селищі Високий (вул. Свердлова, 43), але незабаром осередок відкриють і в самому місті.
Телефон гарячої лінії, за яким можна звернутися по допомогу, — +380 800 210 106.


Етери

0%