play_arrow

Етери

Як народжуються гумористичні епізоди на знімальних майданчиках

micВолодимир Носков today01.04.2024 47

Тло
  • cover play_arrow

    Як народжуються гумористичні епізоди на знімальних майданчиках Володимир Носков


Першого квітня відзначаємо Міжнародний день сміху, дотепних жартів і гумору. Погодьтеся, під час великої війни вміння жартувати, здатність на якісь речі дивитися не так драматично, висміювання недолугості й дурості російського ворога допомагають нам не з’їхати з глузду.

Парадоксально, але в країні, де президент Володимир Зеленський, виходець із бізнесу розваг, знімань гумористичних серіалів і токшоу, українська індустрія гумору тривалий час орієнтувалася більше на телеринок східного сусіда — росії. Зрозуміла мова й частково спільні теми для жартів призвели до того, що російські пєтросяни та жванєцькі, молодіжні КВК були в Україні навіть відомішими, ніж вітчизняні. Вони активно гастролювали українськими містами.

Багато гумористичних ТБ-форматів, зокрема й створені продакшн-студією чинного президента України «95 Квартал», експортували в рф, де вони мали високі рейтинги. Українські стендап-коміки нарешті витіснили російських клоунів, що нерідко дозволяли собі викидати гидкі жарти на адресу українців, нав’язуючи стереотипи й комплекси меншовартості.

Тепер у соціальних мережах ми відповідаємо гумористичними картинками — мемами, анекдотами й жартами — на чергові брехливі заяви путіна, мєдвєдєва чи неадекватні вчинки російських солдатів на бойових позиціях.

Від перших місяців вторгнення актори, стендап-коміки та співаки підтримують захисників і захисниць комедійними номерами, жартами й концертами. Здоровий сміх — це запорука здорового духу нації. Тож у ранковий етер Радіо «Накипіло» ведучий Володимир Носков запросив людей, які точно цінують силу гумору й театру. У подкасті взяли участь актор театру, кіно й дубляжу, заслужений артист України В’ячеслав Гіндін і сценарист, режисер та актор Руслан Нікулін.


Етери

0%