play_arrow

Етери

Як соцпрацівників і медиків тренують стежити за ментальним здоров’ям у громадах

micВолодимир Носков today18.12.2023 66

Тло
  • cover play_arrow

    Як соцпрацівників і медиків тренують стежити за ментальним здоров’ям у громадах Володимир Носков


Як фахівцям соціальних служб Харківщини комунікувати з ветеранами війни? Як надавати першу психологічну допомогу населенню у громадах? Як підтримати дітей, що переживають травми війни? Як опановувати панічні атаки й уміти реагувати на агресію? На ці та інші запитання спільно шукають відповіді учасники тренінгів, що відбуваються в Навчально-методичному центрі для підвищення професійних компетентностей із питань психологічної допомоги та психосоціальної підтримки. Цей освітній центр створено в листопаді на базі Харківського обласного центру соціальних служб.

Робота центру є частиною розбудови регіональної психологічної служби в межах усеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», яку ініціювала перша леді Олена Зеленська. Крім того, при обласному центрі соцслужб заплановано створити колцентр психологічної підтримки.

Тим часом за ініціативою ЮНІСЕФ у Навчально-методичному центрі для освітян, соцпрацівників і представників медицини та служби у справах дітей провели тренінг про те, як залучати людей із життєвим досвідом до розроблення обласних програм, проєктів і заходів.

Про нові освітні та тренінгові програми в подкасті «Накипіло вранці» розповіла заступниця директорки Харківського обласного центру соціальних служб і психологиня Ольга Щербакова.


Етери

0%