play_arrow

Етери

.

Як у Харкові відбувався «День музики»

micФіліпп Дикань today22.06.2026

Тло
  • cover play_arrow

    Як у Харкові відбувався «День музики» Філіпп Дикань


У неділю Харків звучав оркестровими композиціями, джазував, співав і танцював на концертах улюблених гуртів — так на різних локаціях місто відсвяткувало тринадцятий «День музики».

Починаючи із 2014 року 21 червня, у день літнього сонцестояння, харківські гурти й солісти разом із музикантами в усьому світі виходять із концертних залів, клубів і репетиційних просторів, щоби грати в ресторанах, на відкритих майданчиках і в безпечних культурних просторах.

Цьогоріч на п’яти локаціях можна було почути інді, регі, фанк, акустику, етно й рок — одно слово, кожен знайшов музику до душі. Крім того, відвідувачі могли приєднатися до майстеркласів і благодійних заходів, зокрема задонатити на «старлінк» для Олега Каданова й підрозділу «Гострі картузи».

Про те, що відбувалося на локації, організованій проєктом «Культурний погляд», розказали менеджерка спілки «Культурний погляд» Ліза Прасолова й засновник ресторану української кухні «Трипіччя» Микита Вірченко, де цього дня теж було гучно, гаряче й музично. Цю музичну локацію організували спільно з благодійним фондом «Артдача».

Фото: Ігор Лептуга


Етери

0%