play_arrow

Етери

Як у таксі почуватися безпечно й слухати українську музику

micВолодимир Носков today12.07.2023 107

Тло
  • cover play_arrow

    Як у таксі почуватися безпечно й слухати українську музику Володимир Носков


Таксі — це один із найкомфортніших видів пасажирського транспорту. Однак, коли водій умикає в салоні російську попсу чи тюремний шансон, це в багатьох клієнтів викликає огиду й навіть обурення. Коментуючи в подкасті Радіо «Накипіло» останній скандал із таксистом, що в машині слухав співаків ворожої країни й висловлював у розмові з пасажиркою антиукраїнські наративи, керівник відділу прямої реклами в OnTaxi Іван Біда наголосив: служби таксі повинні уважніше добирати водіїв, щоб потім не виникало подібних непорозумінь.

«Ми, звичайно, чули про цей скандал на початку липня. У багатьох пабліках навіть не вказували служби, у якій це відбулося. І ми відразу всім своїм відділом почали шукати того водія у нашій базі. Знайшли його, і, як з’ясувалося, ми заблокували того чоловіка ще 2018 року. Забанили теж за якісь неадекватні вибрики. Ми з ним попрощалися навіть не на підґрунті “ватної” поведінки чи російської музики. Чи несе за це відповідальність служба таксі? Ми готуємося до таких ситуацій заздалегідь. Тому ретельно добираємо водіїв для себе», — каже Іван Біда. Він також розповів, що в OnTaxi пильно стежать за оцінками водіїв у мобільному застосунку: тут важливий кожен коментар пасажира для підвищення якості сервісу. До того ж у службі OnTaxi не дозволяють працювати водіям на виснаження. За цим стежать спеціальні співробітники. А щоб у пасажирів OnTaxi більше не виникало запитань щодо плейлісту водія, OnTaxi починає цікавий експеримент спільно з Радіо «Накипіло».

Іван Біда обіцяє рекомендувати водіям слухати в Харкові 92.2 FM — Радіо «Накипіло». За словами директора радіо Євгена Стрельцова (Удовиченка), це буде цікаве партнерство між Радіо «Накипіло» й OnTaxi.

«Ми впевнені, що так у нас збільшиться аудиторія радіо. Ми пропонуємо тільки якісну українську музику, зокрема ексклюзивні композиції харківських виконавців. Гадаємо, водіям і пасажирам буде цікаво слухати випуски новин щогодини, прямі етери й авторські подкасти», — сподівається директор.

Слухайте в подкасті «Накипіло вранці» розповідь керівника відділу прямої реклами в OnTaxi Івана Біди про волонтерство, проєкти для донорів крові, а також про те, як собака Бені став помічником водія таксі у Дніпрі. Пса полюбили чи не всі клієнти цього таксі.


Етери

0%