![](https://radio.nakypilo.ua/wp-content/uploads/2024/07/stethoscope-370x480.jpg)
Як Україні не зникнути з порядку денного Европи? Кирило Лукаш
Яна Зеленська — харківська культурна менеджерка, режисерка й драматургиня — від початку повномасштабного вторгнення вимушено живе у шведському Стокгольмі. Нині на деякий час повернулася до Харкова. Ми скористалися можливістю й поговорили з Яною в черговому епізоді прямого етеру «Накипіло вдень».
Говорили про те, як наша війна може не втратити актуальності для европейців загалом і шведів зокрема. Розмовляли й про видимість українців в Европі та Швеції, про не «шароварні» вияви української культурної дипломатії. А також наголошували на спільних викликах для Швеції та України, зокрема — у царині безпеки й загрози інститутам демократії.